Anglické překlady a tlumočení

24/7

 
ANGLICKÉ PŘEKLADY ON LINE
Dagmar Macku
 
   anglicke.preklady@aol.com
                                               anglickepreklady@seznam.cz 

 Twitter - englishonline.cz

 
 
ČESKY>ANGLICKY>ČESKY
 
Instrukční manuály, příručky
Obchodní korespondence, smlouvy
Bakalářské a diplomové práce
Okamžité překlady textů e-mailem
Překlady v reálném čase pro média + tiskové zprávy
Expresní překlady mediální komunikace světových portálů
Překlady internetových stránek
Překlady beletrie
Osobní korespondence
Další požadavky na překlady dle dohody
Lokalizace textů a webových stránek
+ Překlady chatů v obou směrech v reálném čase
Překlady e-mailů, SMS and textových zpráv na PC, smartphonech, iPadech, iPodech a dalších mobilních PDAs. S naší novou nabídkou překladů IM máte možnost překonat jazykovou bariéru 24 denně 7 dnů v týdnu.
 

Dovolujeme si Vám nabídnout profesionální překladatelské služby z a do jazyka anglického.

Od 1. ledna 1998 jsme rozšířili naše služby a jsme k dispozici nepřetržitě 24 hodin denně, abychom vyhověli našim zákazníkům, kteří tuto službu požadují ke zviditelnění svých služeb na Internetu a přejí si být v nepřetržitém kontaktu 24/7 se svými zahraničními partnery. Všem zákazníkům nabízíme velmi výhodné cenové relace a kvalitní služby. Neúčtujeme expresní, rychlostní ani jiné příplatky. Cenový odhad vyhotovíme obratem. Nejsme plátci DPH. 

Specializujeme se na obchodní, firemní i soukromou korespondenci, manuály, příručky, etikety, menu, reklamy, smlouvy, životopisy, podklady pro přednášky, školící materiály, bakalářské a diplomové práce, překlady internetových stránek atd. Máme velmi dobré zkušenosti i v oblasti knižních překladů a 25 let praxe na západním pobřeží USA. Od roku 1997 působíme v České republice.

 

Lokalizace textů a webových stránek

Nabízíme překlady webových prezentací nadnárodních společností a lokalizujeme webové stánky v AJ i ČJ tak, že konkrétní výrazy jsou charakteristické pro požadované jazykové prostředí v cílovém místě - buď v ČR nebo v USA. Převádíme – měnu, jednotky měr, vah, vzdáleností, objemů a dalších nestandardních pojmů, které je třeba převést na ekvivalenty běžné v prostředí cílového jazyka dané země. Dále lokalizujeme různé návody, online podpory, slogany, chaty, hesla, ankety, reklamní nabídky a reklamní poutače tak, aby bylo dosaženo stejného významu a konečný efekt překladu byl srovnatelný s věrností textu v původním jazyku.

 

Texty překládáme ihned a obratem zasíláme vyhotovené zpět e-mailem, po dohodě lze zaslat poštou na konkrétním datovém nosiči. Požadovaný tisk provádíme na kvalitních laserových tiskárnách.

Jsme přesní, rychlí, zkušení a vždy diskrétní.

Prosím, kontaktujte nás emailem nebo telefonicky: +420 603 764 242

Pokud Vás zajímají aktuální slevy a informace o tom, co se u nás děje :-) koukněte na Twitter - englishonline.cz

Děkujeme za Vaši přízeň.

                      

                                                         

Make a Free Website with Yola.